ANLI ŞANLI TÜRK DESTANLARI

Moderatör Alımı Yapılacaktır, Sitemiz Her gün Güncellenmektedir, Üye Olarak Sizde Destek Verebilir ve Hoşça Vakit Geçirebilirsiniz.

AnasayfaGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ses sanatçısı, oyuncu, sporcu, sunucu, mankenlik gibi mesleklerden ünlülerin siyasete atılmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Ses sanatçısı, oyuncu, sporcu, sunucu, mankenlik gibi mesleklerden ünlülerin siyasete atılmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Olumsuz buluyorum. Onlar ünlü oldukları alanda işlerine devam etmeliler, başarılı olamazlar
0%
 0% [ 0 ]
Olumlu buluyorum. Her vatandaş gibi seçilmek onların da hakkıdır diye düşünüyorum
0%
 0% [ 0 ]
Kararsızım, başarılı olup olmayacaklarını ileride göreceğiz
0%
 0% [ 0 ]
Olumlu bakmakla birlikte, sorunların çözümünde sıradan insanlar kadar başarılı olacaklarını düşünmüyorum
0%
 0% [ 0 ]
Olumlu bakmakla birlikte, sorunların çözümünde sıradan insanlardan daha fazla hassasiyet göstereceklerini düşünüyorum
0%
 0% [ 0 ]
İlgilenmiyorum / Fikrim yok
0%
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 0

YazarMesaj
Türk
Admin

MesajKonu: Ses sanatçısı, oyuncu, sporcu, sunucu, mankenlik gibi mesleklerden ünlülerin siyasete atılmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?   Çarş. Ekim 01, 2008 8:44 pm

Kullanıcı profilini gör http://turkdestanlari.com.tr.tc

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aqw'de İleride Olcaklar(Oyunu Bırakıcaklar Baksın)
» CEZA MP3LERİ
» Milli sporcu, takım arkadaşının annesini taciz etti
» MeMLeKeTiNiZiN ŞiVeSi NaSıLDıR ?
» Vücudumuzda Hiç Ağrı Hissetmeseydik